سید نصرالله سجادی

دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه ریزی در ورزش می باشد که قائم مقامی سازمان تربیت بدنی، ریاست فدراسیون فوتبال، معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش ، خزانه دار و دبیر کل کمیته ملی المپیک و معاونت حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش را در کارنامه خود دارد.

 

  معاون ورزش حر‌فه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش گفت: هیچ‌گونه اختلافی میان وزارت ورزش با تیم ملی فوتبال امید نیست

سجادی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما در پاسخ به این سوال که شائبه‌هایی پیرامون اختلاف میان مسئولان وزارت ورزش و تیم ‌ملی امید وجود داشت افزود: هیچ اختلافی وجود نداشته است و فدراسیون فو‌تبا‌ل هم مانند سایر فدراسیون‌ها اعتباری که برایش در نظر گرفته شده بود را گرفته است، فدراسیون فو‌تبا‌ل صددرصد اعتبارات خود در این زمینه را گرفته است و کار توزیع اعتبارات را آنها انجام داده‌اند.

فدراسیونی ها مسئول ناکامی ها هستند
او درباره علل حذف تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید و این که مسئول این شکست کیست، گفت: مسئولیت شکست تیم‌ها در رشته‌ها فدراسیون‌ها هستند و در این زمینه هم مانند سایر بخش‌ها فدراسیون مربوط باید پاسخگو باشد، البته با توجه به این که تیم ‌ملی امید بوده و کمیته ملی المپیک هم در این زمینه همکاری داشته است، آنها هم می‌توانند اظهار نظر کنند.
معاون ورزش حر‌فه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش گفت: مسئولیت شکست تیم‌های ورزشی با فدراسیون‌های آنهاست و در مورد حذف تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید هم فدراسیون فو‌تبا‌ل مسئول است و باید پاسخگو باشد.
معاون وزیر ورزش افزود: همه مسائل درباره تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل امید به فدراسیون فو‌تبا‌ل بر می‌گردد، البته معتقدم این تیم ماه‌های قبل اردوهای خوبی داشت و بازیکنان و مربیان آنها زحمات زیادی کشیدند و بازی خوبی را در 90 دقیقه مقابل ژاپن انجام دادند، اما فو‌تبا‌ل است و این اتفاقات.
2شغله بودن شجاعی غیرقانونی است
سجادی در پاسخ به این سوال که آیا فعالیت همزمان شجاعی در فدراسیون تیر‌و‌کمان و خزانه داری کمیته ملی المپیک مغایر با قانون است، توضیح داد: حدود سه هفته‌ قبل وی با حضور در دفترم در حضور چند مدیر دیگر وزارتخانه تعهد داد که از بین این دو، سه سمت یکی را انتخاب کند که همان جا گفت که من فدراسیون را انتخاب می‌کنم. او در پاسخ به اینکه اما شجاعی اکنون هم زمان کار خزانه داری کمیته ملی المپیک و فدراسیون را باز هم مانند گذشته انجام می‌دهد و تنها فدراسیون را انتخاب نکرده است، خاطر‌ نشان کرد: از این موضوع مطلع نیستم، اما با توجه به این که مسائل و اسناد مالی در جریان است، از نظر قانونی فعالیتش در این دو بخش به صورت همزمان درست نیست و نمی‌تواند فعالیت کند.
از انتخاب نعمتی بی خبرم
او در مورد انتخاب زهرا نعمتی به عنوان پرچمدار کاروان اعزامی ایران به بازی‌های المپیک، ا‌ضافه‌ کرد‌: این انتخاب از جمله وظایف هیات اجرایی کمیته ملی المپیک است و این خبر را من از شما می‌شنوم. او ورزشکار خوبی است. سجادی در پاسخ به این سوال که انتخاب یک فرد معلول به عنوان پرچمدار کاروان روال نیست، گفت: باز هم می گویم که این از وظایف هیات اجرایی کمیته ملی المپیک است و زهرا نعمتی هم ورزشکاری است که لیاقت و ارزش خود را ثابت کرده است. او در مورد انتخاب اصغر رحیمی به عنوان سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های المپیک ریو نیز ، خاطر‌ نشان کرد: در این باره باز هم باید بگویم که هیات اجرایی کمیته ملی المپیک تصمیم گیرنده است، اما اصغر رحیمی فرد لایقی است و در چندین دوره از مسابقات نیز در کنار من کار کرده است. او فردی اخلاق گرا است و می‌تواند موفق شود.
تاخیر در اعلام اسامی به استعلام ربط داشت 
معاون ورزش حر‌فه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش در مورد انتخابات فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: 11 نامزد حضور داشتند که در نهایت 8 نفر آنان انصراف دادند و از میان 3 نفر باقی‌ مانده محمود صیدانلو با 34 رای به عنوان رییس از مجمع رای اعتماد گرفت. کاظمی چهار رای و ابوالقاسمی هم یک رای آوردند. او افزود: در مورد اعتراض برخی از کاندیداها که می گفتند اسامی آنها دیر اعلام شده باید بگویم که همان زمان که استعلام آن ها از نهادهای ذیربط با تاخیر به دست ما رسید اما بلافاصله اعلام کردیم. ضمن این که طبق اطلاع من این افراد از حدود دو ماه پیش کارهای خود را برای شرکت در انتخابات شروع کرده بودند.
دیدار شبانه نامزدها با افراد غیرقانونی نیست
سجادی در پاسخ به این سوال که گویا یک نفر از کاندیداها شب قبل از انتخابات روسای هیات ها را به مهمانی دعوت کرده و در آنجا با آنها رایزنی کرده است و آیا این کار درست است، گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم، ولی تماس با اعضای مجمع و گمانه زنی ها و رایزنی‌ها طبق قانون اشکالی ندارد. معاون وزیر ورزش در پاسخ به این سوال که چندین نامزد اعتراض داشتند که برخی از روسای هیات‌ها چند ماه قبل به خاطر همگام نبودن با کاندیدای مورد نظر عزل شده‌اند و نفرات جدیدی جایگزین آنها شده‌اند، گفت: روسای هیات‌ها فقط با انتخابات است که می‌توانند جابجا شوند و اگر این موردی که شما می‌گویید درست است، چرا یک نفر از آنها هم اطلاعی به ما نداد. همین جا می گویم اگر رییس هیاتی بدون دلیل برکنار شود، ما پیگیر خواهیم بود و طبق قانون حتما برخورد خواهیم کرد، اما گمانه زنی‌ها و حدس‌ها ملاکی برای ما نیست.
 

 

 

Template Design:Dima Group