سید نصرالله سجادی

دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه ریزی در ورزش می باشد که قائم مقامی سازمان تربیت بدنی، ریاست فدراسیون فوتبال، معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش ، خزانه دار و دبیر کل کمیته ملی المپیک و معاونت حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش را در کارنامه خود دارد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از سیاست‌های اصلی وزارتخانه را برگزاری مسابقات مهم ملی و بین لمللی در استان‌ها دانست.

اولین نشست مشترک دکتر سلطانی‌فر با مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور صبح امروز به میزبانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
در این نشست نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ضمن تقدیر از همکاری استان‌ها در پیشبرد اهداف کلان ورزش کشور گفت: برگزاری مسابقات مهم ملی و بین المللی در استان‌ها همواره از تاکیدات اصلی و توصیه مهم من به فدراسیون‌های مختلف بوده است، اما با توجه به امکانات و شرایط این امر در بعضی مسابقات مهم امکان پذیر نیست ولی سیاست کلی وزارتخانه در این خصوص اعطای میزبانی به استان‌ها است.
نصرالله سجادی همچنین به موضوع مهم استعدادیابی ورزشی اشاره کرد و اطمینان داد از سال آینده این مهم با اعتبار و حمایت بیشتر وزارت ورزش و جوانان در استان‌ها پیگیری می شور و پایدار خواهد بود.
سجادی در ادامه افزود: ارزیابی عملکرد استان‌ها به صورت ریز به ریز و رشته به رشته تحت رصد وزارتخانه است و گزارش دفتر نظارت را کاملا دقیق بررسی و نتایج آن را در تصمیم گیری‌های آینده اعمال می‌کنیم.

 

 

Template Design:Dima Group