سید نصرالله سجادی

دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه ریزی در ورزش می باشد که قائم مقامی سازمان تربیت بدنی، ریاست فدراسیون فوتبال، معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش ، خزانه دار و دبیر کل کمیته ملی المپیک و معاونت حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش را در کارنامه خود دارد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: با حمایت دولت و نمایندگان مجلس در برنامه ششم توسعه 12 هزار میلیارد ریال به بودجه ورزش کشور اختصاص یافته که این رقم به توسعه ورزش رونق دوچندانی خواهد داد.

دکتر سید نصرالله سجادی شامگاه چهارشنبه درجمع روسای هیات ها ورزشی واداره های ورزش و جوانان فارس افزود:به رغم مشکلات ومحدودیت های مالی طی سه سال گذشته دردولت تدبیرو امید این امر باعث نشد که کارها انجام نشود.
وی اضافه کرد:برای حضوری قوی دررقابت های المپیک 2020 ژاپن و بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، ستادی در آذرماه تشکیل خواهد شد و هدف از این کار کسب مدال های بیشتر نسبت به دوره های گذشته این بازی های مهم است.
سجادی بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان همچنین نگاه ویژه ای به حضور ورزشکاران در رقابت های بین المللی دارد از این رو ایران در بازی های المپیک زمستانی 2017 ژاپن که اسفند ماه سال جاری بر گزار می شود با کاروانی قوی تر از گذشته در این بازی ها شرکت خواهد کرد .
معاون وزارت ورزش ادامه داد: طرح استعدادیابی از اولویت های اصلی ورزش است به همین سبب راه اندازی پایگاه استعدادیابی با توجه با آمایش سرزمین در حال انجام است.
وی افزود:ازسال 96 پایگاه های استعدادیابی در شهرستان های غیر از مراکز استان ها فعال خواهد شد .
سجادی گفت: برنامه محور بودن هیات های ورزشی و ادارات شهرستان باعث ایجاد تحول در ورزش کشور شده و خوشبختانه استان فارس طی 2 سال گذشته جزو استان های پیشرو در ورزش کشوربوده است.

 

Template Design:Dima Group