سید نصرالله سجادی

دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه ریزی در ورزش می باشد که قائم مقامی سازمان تربیت بدنی، ریاست فدراسیون فوتبال، معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش ، خزانه دار و دبیر کل کمیته ملی المپیک و معاونت حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش را در کارنامه خود دارد.

  معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و افتخار آفرینان تا پایان سال خبر داد.

سید نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی اسنوکر با تقدیر از افتخار آفرینی سهیل واحدی که موفق به عنوان قهرمانی رقابتهای اسنوکر جهان در قطر شد ،اظهار داشت: بر اساس مصوبه وزارت ورزش و جوانان ،پاداش.قهرمانی جهان به قهرمان اسنوکر تغلق می گیرد و بر اساس مصوبه هیات دولت او می تواند از مزایای طرح استخدام و همچنین تحصیلات دانشگاهی نیز استفاده کند.

 معاون وزیر ورزش و جوانان از موفقیت سهیل واحدی در رقابتهای اسنوکر جهان به نیکی یاد کرد و راهیابی این ورزش کار به رقابتهای حرفه ای اسنوکر را موجب رونق بیشتر این رشته ورزش ی دانست.

 سجادی همچنین تصریح کرد: اسنوکر رشته ای است که در قالب بازیهای داخل سالن آسیا هم قرار دارد و روی موفقیت این رشته در آن رویداد نیز حساب ویژه ای باز کرده ایم.

 سید نصرالله سجادی به حمایت و پشتیبانی قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش کشور از سوی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد و از اهدا پاداش.به قهرمانان بر اساس مصوبات خبر داد و ابراز امیدواری کرد که همچنان ورزش کاران ایرانی به افتخار آفرینی خود در رقابتهای آسیایی و جهانی ادامه دهند.

معاون وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مراسم تجلیل از قهرمانان و افتخار آفرینان ایران تا پایان سال برگزار خواهد شد ،از حمایت و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان در برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران المپیکی همچنین دیگر قهرمانان کشورمان در رویدادهای جهانی سخن گفت و اظهار داشت: برای این مراسم برنامه ریزی لازم در حال انجام است و حتی قهرمانان سال 94 را هم شامل می شود که بر اساس مصوبات جوایز آنها اهدا خواهدد شد.

 

Template Design:Dima Group