سید نصرالله سجادی

دارای مدرک دکترای مدیریت و برنامه ریزی در ورزش می باشد که قائم مقامی سازمان تربیت بدنی، ریاست فدراسیون فوتبال، معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش ، خزانه دار و دبیر کل کمیته ملی المپیک و معاونت حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش را در کارنامه خود دارد.

  از روسای سابق فدراسیون فوتبال از بعد از انقلاب تاکنون تقدیر به عمل آمد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از سیاست‌های اصلی وزارتخانه را برگزاری مسابقات مهم ملی و بین لمللی در استان‌ها دانست.

  در پی نامه گروهی از قهرمانان دو و میدانی در خصوص عملکرد فدراسیون این رشته ، با دعوت دکتر سید نصرالله سجادی ، این ورزشکاران به وزارت ورزش  و جوانان آمدند

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای  وزارت ورزش و جوانان می‌گوید رشته ورزشی اسکی در ایران با توجه به پتانسیل خوبی که در اختیار دارد می‌ تواند به جایگاه بالاتری دست پیدا کند.

  نصرالله سجادی گفت : دستور جلسه دومین جلسه ستاد عالی بازیهای المپیک و آسیایی با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک این هفته تشکیل می شود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: با حمایت دولت و نمایندگان مجلس در برنامه ششم توسعه 12 هزار میلیارد ریال به بودجه ورزش کشور اختصاص یافته که این رقم به توسعه ورزش رونق دوچندانی خواهد داد.

  نشست اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

معاون توسعه قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش تاکید کرد که انتخابات همه فدراسیون ها در کمال بی طرفی وزارتخانه و عدالت بین نامزدها برگزار خواهد شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در نشست مشترک با مسوولان فدراسیون انجمن های ورزشی و روسای انجمن های تحت پوشش ، تاکید کرد که تلاش می شود در سال آینده بخشی از مشکلات بودجه این فدراسیون پرجمعیت مرتفع شود.

  معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان از برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و افتخار آفرینان تا پایان سال خبر داد.

 

Template Design:Dima Group